Правило 5 хвилин для визначення бонусів?

Правило 5 хвилин для визначення бонусів?

Єдиний посібник щодо бонусів?

Тим не менш, багато винагород є дискреційними, тобто на відміну від заохочення, прив’язаного до певної квоти, вашого рівня або вашої продуктивності, менеджер просто вирішує, чи варто, а чи не варто, на додаток до скільки становить бонус. Як ви можете уявити, це робить бонусні пропозиції досить складною темою для бізнесу, а також для працівників.

Чому бізнес надає переваги? Зазвичай надаються бонусні пропозиції, тому що це те, що ринок говорить компаніям.

Основна причина, чому роботодавців приваблюють пільги, полягає в тому, що вони мотивують співробітників наполегливо працювати, щоб допомогти бізнесу досягти успіху. «Вони хочуть узгодити стимули, як-от: «Ви досягнете успіху, якщо досягне успіху фірма», — стверджує Дехеджіа. Крім того, він має тенденцію платити людям, які знають, що можуть заробляти ще більше грошей, приносячи більше прибутків, чи то прямо (наприклад, продажі) чи опосередковано (наприклад, реклама, маркетинг чи керівництво), найбільше надихаються на це..

Які бонуси? Пояснення основ

Коли бізнес працює неадекватно через неналежну ефективність, співробітник сплачує ставку з нижчою винагородою, на відміну від того, хто не має системи бонусів, який отримує конкретну оплату, не означає, наскільки добре працює бізнес. Деякі люди можуть вважати це поняття напруженим. Але зворотна сторона – річна заробітна плата без премії означає, що бувають моменти, коли ви працюєте дуже важко, а також не заповнюєте цю роботу.

Дехеджіа зазначає, що бонусні пропозиції ніколи не вказуються як єдиний механізм утримання працівників, а також натхнення. Ось чому бізнес повинен постійно думати про цінність своїх бонусних стратегій, а також збалансувати їх з різними іншими винагородами, а також перевагами.

Які існують види переваг і як вони функціонують? Деякі виплати розподіляються щоквартально, інші – щорічно.

Які бонуси? може заощадити ваш час, стрес і гроші.

Ви можете отримати велику або крихітну бонусну пропозицію (або взагалі не отримати вигоду) залежно від того, наскільки ефективною була ваша компанія або відділ деталей у тому році, а також від того, наскільки значною частиною цього успіху ви були. Це також можна вважати «розподілом доходів». Факторний бізнес чекати цілий рік, перш ніж заплатити вам, просто вказує на те, що вам доведеться https://www.supersadovnik.ru/text/typical-1009432 залишатися довше, тому дуже мало людей залишають свої завдання, перш ніж накопичити свій щорічний стимул..

Заохочення за місцевість Бонус за місцевість призначений для людей, які перевищили та минулі, а також «як правило, пов’язані з роботою, яка не входила до сфери ваших функцій», говорить Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомогли з унікальним завданням, відпрацювали додаткові години або несподівано зіграли незамінну роль у успіху бізнесу, ваш керівник може на свій розсуд надати вам додаткову оплату..

Вигода підписання Винагорода за підписання — це єдиний бонус, який надається, коли ви приєднуєтеся до абсолютно нового обов’язку. Фірми можуть надати його, коли співробітник залишає щось краще, або якщо працівник переїжджає в нове місто для роботи, і бізнес має намір покрити деякі витрати (це також може залишатися у вигляді премії за переїзд або план).

Що таке які бонуси? Зробіть?

По суті, це спонукати потенційних клієнтів схвалити завдання. «І тоді зазвичай говорять про те, що у ваших заявах на роботу є умова, що якщо ви йдете раніше певного часу, зазвичай за рік, ви повинні повернути гроші компанії», — стверджує Дехеджіа. Фірмам важко це нав’язати.

Вигода за збереження Винагорода за збереження, порівнянна з винагородою за підписання, стосується збереження корисних талантів. Зазвичай це надається під час купівлі, злиття або реорганізації великої фірми, щоб переконати когось залишитися на додатковий час, якщо він хоче піти або отримати суперечливу пропозицію десь в іншому місці..

Заохочення за рекомендацію Довідкова перевага призначена для заохочення існуючих співробітників направляти чудових кандидатів на роботу в їхній компанії. Зазвичай він не надається до тих пір, поки з кандидатом не попрацював, а також фактично залишився протягом кількох місяців. Дехеджіа стверджує, що сама перевага має бути «достатньою для того, щоб ви справді когось запропонували», тож це, як правило, чудова сума готівки, яка залежить від роботи та рівня від 1000 до багатьох тисяч доларів..